Квалификации за европските натпреварувања

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
И да знае Камени турски, шо би си кажале со Топал после таков бизарен автогол?
Би се разбереле уште пред да падни голот, ќе викнеше еден од нив и готово ќе знаеше Топрак што да прави а вака како телиња делуваа, не е случајно што Браво беше одличен во Барселона а очаен во Сити, комуникацијата со соиграчите е многу битна кај голманите и тука со Камени веќе беше очигледен пропуст во јазикот и разбирањето.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Би се разбереле уште пред да падни голот, ќе викнеше еден од нив и готово ќе знаеше Топрак што да прави а вака како телиња делуваа, не е случајно што Браво беше одличен во Барселона а очаен во Сити, комуникацијата со соиграчите е многу битна кај голманите и тука со Камени веќе беше очигледен пропуст во јазикот и разбирањето.
3 месеца само го читам подфорумов и сфатив дека ти пријателе нема нешто што не знаеш.Секоја чест
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Џони, Браво имаше 25 примени гола од последните 27 шута на гол, значи чепнал топка само два пати, таква некоја трагична статисика :icon_lol: комуникацијата најчесто при прекини е важна. Не велам дека тоа не беше причина сега, туку примерот не е соодветен.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
3 месеца само го читам подфорумов и сфатив дека ти пријателе нема нешто што не знаеш.Секоја чест
Данке, да не сакаш да излезиме на кафе да врзиме некој муабет ?[DOUBLEPOST=1503095118][/DOUBLEPOST]
Џони, Браво имаше 25 примени гола од последните 27 шута на гол, значи чепнал топка само два пати :icon_lol: комуникацијата најчесто при прекини е важна. Не велам дека тоа не беше причина сега, туку примерот не е соодветен.
Кога го спомнав Браво веднаш ми текна на примениот гол од Ибра при нафрлена топка, таму беше тоа практично неразбирање на јазик со Стоунс па затоа го спомнав.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Џони, Браво имаше 25 примени гола од последните 27 шута на гол, значи чепнал топка само два пати, таква некоја трагична статисика :icon_lol: комуникацијата најчесто при прекини е важна. Не велам дека тоа не беше причина сега, туку примерот не е соодветен.
I see what you did there.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Данке, да не сакаш да излезиме на кафе да врзиме некој муабет ?[DOUBLEPOST=1503095118][/DOUBLEPOST]
Кога го спомнав Браво веднаш ми текна на примениот гол од Ибра при нафрлена топка, таму беше тоа практично неразбирање на јазик со Стоунс па затоа го спомнав.
Да не си грешка нешто? 1-2 заврши утакмицата кај нас, 0-0 кај нив. Ибра даде гол ама шут од далечина беше, немаше нафрлена.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Да не си грешка нешто? 1-2 заврши утакмицата кај нас, 0-0 кај нив. Ибра даде гол ама шут од далечина беше, немаше нафрлена.
Сигурен сум, пушти го голот на Ибра и види како стигна топката до кај него[DOUBLEPOST=1503097620][/DOUBLEPOST]
Покани некое девојче на кафе , не ја арчи тастатурата на мене за вакви муабети
Не сум спремен уште за швалерки
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Еден никаков тим како Марибор стигна до групна фаза на лига на шампиони :tapp:
Дефинирај никаков. Марибор константно игра групи ЛШ/ЛЕ последниве 5 години.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom