Квадкоптери и правење видеа од птичја перспектива

Член од
20 февруари 2008
Мислења
102
Поени од реакции
29
каде има некоја продавница во близина за делови или некој web сајт за нарачка :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom