Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

Член од
23 август 2010
Мислења
29.794
Поени од реакции
66.385
Дечки терминот за овој викенд е откажан, зафатен е поради икс причини така да пауза оваа недела, па од наредната се гледаме повторно.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.673
Поени од реакции
7.157
Коа ќе играме бе мрзи :)
 
Член од
11 април 2012
Мислења
2.739
Поени од реакции
2.532
koa ke najdeme termin sto ni odgovara
 
Член од
11 февруари 2011
Мислења
58
Поени од реакции
66
има ли некој во работен ден вечерта што играат?
 

Cthulhu^

даркер и пол
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.062
Поени од реакции
404
има ли некој во работен ден вечерта што играат?
Јас играм, надвор на бетон. Само проблемот е што на многу малце накај ич терени низ градов работат рефлекторите навечер. Има многу луѓе кои играат навечер у работни денови.
 
Член од
11 февруари 2011
Мислења
58
Поени од реакции
66
никојн(ниту јас) нема да ти игра у работен ден
што му фали вечерта да се игра?[DOUBLEPOST=1489682749][/DOUBLEPOST]
Јас играм, надвор на бетон. Само проблемот е што на многу малце накај ич терени низ градов работат рефлекторите навечер. Има многу луѓе кои играат навечер у работни денови.
не сум јас баш запознаен со терени втор месец ми е во Скопје али ми кажаа дека има некој балон кај Гоце студенскиот[DOUBLEPOST=1489682805][/DOUBLEPOST]
Не збори за другите (ти си секако небитен) дали играат или би играле во работен ден.
јас сум за доколку се организира нешто
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Дајте некоја организација не сум играл одамна со кајганџии
 
На врв Bottom