Кајгана Radio MIX #1

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
5.545
Поени од реакции
3.399
Одамна немам нешто направено....треба да се потрудам малку :icon_lol:
Имам една трака за старт
Дај некој нека каже втората која да биде :D
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
253
па дади некој предлог што може да се подобри биди малце објективен кажи подетално
Да знаев ќе ти кажев што како да подобриш. Нека го слушне некој со подобро уво од моето можеби и ке ти помогне
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
187
Поени од реакции
43
тоа секој може да каже што би можело да се подобри на.прм шо не ти се свијга кој дел итн.
 
На врв Bottom