Кајгана Radio MIX #1

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од ToXic_, 3 април 2013.

 1. ToXic_

  ToXic_ Booyah!

  Член од:
  19 март 2009
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  43
  Здраво живо пред неколку саати го завршив мојот прв Микс за Кајгана Радио
  сакам да слушнам неколку коментари и совети
  https://soundcloud.com/djgotik/kajgana-mix-2

  Поздрав и све најдобро
   
  На Invader, Васил МКД, Ilumious и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. -G-

  -G- Успешен

  Член од:
  15 јуни 2009
  Мислења:
  636
  Допаѓања:
  253
  не ми се допаѓа (n)
   
  На Hyper Freak му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bodhidharma

  Bodhidharma Avatara

  Член од:
  17 септември 2011
  Мислења:
  5.342
  Допаѓања:
  3.222
  Одамна немам нешто направено....треба да се потрудам малку :icon_lol:
  Имам една трака за старт

  Дај некој нека каже втората која да биде :D
   
  На Muranyi и Zedd им се допаѓа ова.
 4. ToXic_

  ToXic_ Booyah!

  Член од:
  19 март 2009
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  43
  па дади некој предлог што може да се подобри биди малце објективен кажи подетално
   
 5. -G-

  -G- Успешен

  Член од:
  15 јуни 2009
  Мислења:
  636
  Допаѓања:
  253
  Да знаев ќе ти кажев што како да подобриш. Нека го слушне некој со подобро уво од моето можеби и ке ти помогне
   
 6. ToXic_

  ToXic_ Booyah!

  Член од:
  19 март 2009
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  43
  тоа секој може да каже што би можело да се подобри на.прм шо не ти се свијга кој дел итн.
   
 7. ToXic_

  ToXic_ Booyah!

  Член од:
  19 март 2009
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  43
 8. Dani

  Dani 1 + 1 = 10

  Член од:
  22 јуни 2010
  Мислења:
  19.706
  Допаѓања:
  40.661
  (n)

  Среди ја јачината на звукот
  Очигледна е разликата, доволно е само амплитудата да се погледне :)
   

Сподели преку: