Кајгана MTB/Cross Country клуб

Дискусија во форумот 'Велосипедизам' започната од Ficiani, 7 јули 2015.

 1. Jordanco djani 1

  Jordanco djani 1

  Член од:
  14 јуни 2018
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  13
  Здраво луѓе. Барам дружба за возење викендов низ некои ефикасни релации низ Скопје. Може и роуд може и МТБ. Пишете слободно, да се дружиме
   
 2. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.357
  Допаѓања:
  1.821
  Како успеа жити се? :eek:
   

Сподели преку: