Кајгана собиранка

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.984
Поени од реакции
33.790
"Што е ова бе, 2007-ма па да се дружиме и во живо?" :D

Ама сериозно:
Да искористиме поволни услови за собиранка на отворено периодов и да прошириме познанства во живо? Дур не му текнало на некој пак да шири ковид преку 5G, па пак да се затвориме... Кој е за? :)

Собирот би бил на отворено, кон крајот на месецов.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
828
Поени од реакции
1.230
I jas ke dojdam na kajgana sobiranka ama so red john axixxixi mala sala
Spremajte muzika i pijacki
Idemoooo
 

Keyser

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
856
Поени од реакции
3.335
Примаме и банирани, со голема шанса да бидат одбанирани поради добро однесување :D
Костич не знае со кој профил да дојде :kafence:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
10.468
Поени од реакции
23.186
Костич ако не ви каже ник ви гарантирам дека најбоље импресија ќе ви остави на сите. Ликот на интернет е друга прича од реалноста, верувајте :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.984
Поени од реакции
33.790
Костич ако не ви каже ник ви гарантирам дека најбоље импресија ќе ви остави на сите. Ликот на интернет е друга прича од реалноста, верувајте :D
Како и речиси сите останати :)
Сериозно, ќе се изненадите колку од тие што ве "нервираат" на форум се уствари пријатни ликови за дружење. А честопати и обратно :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom