Кајгана собиранка - 07.02.2020 - Лајка (Дебар Маало) 21:00 ч.

Кајгана собиранка - 07.02.2020 - Лајка (Дебар Маало) 21:00 ч.


  • Вкупно гласачи
    87
Статус
Затворена за нови мислења.

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
846
Во тој случај јас да обезбедам амбулантно возило и лекар ако биде нека биде прав спортски настан со сите нишани
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
28.675
Поени од реакции
35.692
Има еден таков, Бикче го викаат.. може да дојде до забуна кај членовите :)
аман, знам бе, затоа и предложив
али ко ќе видиш можда и некој ќе се забуни мислејќи Peja дека е Урко
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.798
Поени од реакции
34.897
Во најава е и бокс меч на деценијата.. Скопскиот Урко - Пеџа the Banmen VS Охридскиот Жика - Никола the Unbanmen, и затоа не ја пропуштајте оваа прилика.
Коефициенти:
- Пеџа the Banmen (5.45)
- Никола the Unbanmen (7.55)
Минимална уплата 50вче, максимална 500че.
Со вакви коефициенти за џабе ќе се испотепате, ќе заглавите во минус и вие и кладилниците. :DP.S. Јас сум за тебе...или можда против Пеја... Сеедно.
 
Последно уредено:

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
2.212
Поени од реакции
13.381
И што бидна со собиранкава?
На прагот сме од втората половина на јануари. Барем нешто, што, како, каде, зошто, преговараме, договараме :pipi:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.657
Поени од реакции
17.632
И што бидна со собиранкава?
На прагот сме од втората половина на јануари. Барем нешто, што, како, каде, зошто, преговараме, договараме :pipi:
Уф овој твојов праг што праг ќе беше... за мене уште скоро цела недела има до влагање во втора половина на јануари.
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
846
Шо напрајвте бе дечки втора половина е,се изгубивте ко Македонија шо губи во второ полувреме.Прво полувреме бевте најгласни битно.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.125
Поени од реакции
28.138
Шо напрајвте бе дечки втора половина е,се изгубивте ко Македонија шо губи во второ полувреме.Прво полувреме бевте најгласни битно.
Ќе биде бе, чекаме да се приберат повеќето од одмори :)
Може некој да помогне околу организација (наоѓање на место и резервација)? :)
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
2.788
Поени од реакции
2.275
Ќе биде бе, чекаме да се приберат повеќето од одмори :)
Може некој да помогне околу организација (наоѓање на место и резервација)? :)
Ту биде ор нот ту биде? Д квешчан из нао!
 

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
2.212
Поени од реакции
13.381
Уф овој твојов праг што праг ќе беше... за мене уште скоро цела недела има до влагање во втора половина на јануари.
Започна вторава половина или уште е на половина пат? :icon_mrgr:
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
846
Започна вторава половина или уште е на половина пат? :icon_mrgr:
Јас мислам дека е четврта четвртина знам по овие од водовод шо идат за водомерот секогаш идат на крај на месец.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom