Кајгана собиранка - 07.02.2020 - Лајка (Дебар Маало) 21:00 ч.

Кајгана собиранка - 07.02.2020 - Лајка (Дебар Маало) 21:00 ч.


  • Вкупно гласачи
    87
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 јуни 2014
Мислења
11.551
Поени од реакции
12.446
И ја се согласувам со темната дама од погоре.
Прецизирајте барем ориентационо на кој датум би била собиранката, или еве нека се каже неделата кога би се одржала.
Вака искрено многу членови не би знаеле бидејќи најголем дел од нив веќе имаат обврски/прослави/одмори и сл. наредниот месец.
сигурно имате тефтер со распоред па месец унапред закажувате зошто животот ви е превише заузет у брзање навака натака. Ко еден другар, све нема време за ништо и му викам што правиш? паа, спијам :icon_lol:
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
18.050
Поени од реакции
37.065
Идам дефинитивнo, и тајмингот е топ. Ова ми е единствената можност за да остварам некаков социјален живот, па би било супер ако конечно си направам муабет со некој што не е мачката дома шо ја чувам.

Со жени не зборам пошто сум премногу срамежлив, само поставувајте ми „да/не“ прашања и нема да е awkward.

И со @Stefan-kobe не праам муабет али тоа е пошто е сељак.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.785
Поени од реакции
5.465
Ако е после јануари нешо,можам да дојдам,ако е до 25 нешо декември за датум,нишо нема да можам ....
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
850
Ако е после јануари нешо,можам да дојдам,ако е до 25 нешо декември за датум,нишо нема да можам ....
Don't Vori be happy brat ke bide na datym na koj so ke im odgovara na site
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
13.443
Поени од реакции
20.977
@Acid Побрини се овај пат да и биде стегната и горе и доле шипката.
Единствено што треба да се побрини Ејсид е да ја зачисти темава од вашите спамерски глупости и евентуално да забрани пристап (сигурно нема да се деси, инклузивни сме и прогресивни live and let live, love etc :D) на собиранката за пензионерско/чудната багра што го кака форумов троа подолго време (а сигурно 90% нема ни да дојдете): ти, @shutrak @bijons @Bodhidharma @ZoranC @DenaM @pozdrav eden topol
Нека ми извини некој ако го пропуштив.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.373
Поени од реакции
29.230
Нема тема без глупи препукувања како овие, а тоа е најдобар индикатор дека е време за собиранка :) Тие што не биле, најверојатно не им е јасно, ама функционира :)
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.845
Поени од реакции
3.221
Ја еднаш бев на собиранка и добро беше. :)
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
623
Поени од реакции
674
Bash mi e zal shto nema da bidam vo moznost da dojdam...

Kje bidam iskren, sakav Anon da go zapoznaam, nekako osekjam deka bash ni odi muabetot... no gledam deka i toj kje bide sprecen....

Kako i da e, vi posakuvam prekrasna druzba... i ve molam ... snimajte!
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
2.861
Поени од реакции
13.679
Bash mi e zal shto nema da bidam vo moznost da dojdam...

Kje bidam iskren, sakav Anon da go zapoznaam, nekako osekjam deka bash ni odi muabetot... no gledam deka i toj kje bide sprecen....

Kako i da e, vi posakuvam prekrasna druzba... i ve molam ... snimajte!
Тоа што нема да дојдеш па и да го запознаеш токму него некако и ти оди во прилог.
Сфати го ова како предност.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom