Кајгана собиранка во Струмица?

Статус
Затворена за нови мислења.

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Дечки гледам има многу членови од Струмица, ова го планирам веке 1-2 месеци но не знам дали ке биде можно за да се изведе. Сепак ја отворив темата за ако де друго да се преброиме сите струмичани, да видеме дали е можно да се изведи такво нешто и кога ке биде најпогоден момент за тоа? КАЈГАНА СОБИРАНКА ВО СТРУМИЦА-звучи супер нели? Ај пошете сите од Струмица дали и кога ке може да се собереме па да се запознаеме, сликаме и да ставиме слики на форумот.
:3::3::3::3::3::3::3:
 
Член од
17 јануари 2006
Мислења
1.883
Поени од реакции
3
ако има расположение за тоа јас сум за и сигурно ќе присуствувам.

п.с. за време до 20 август ми одговара било кога и било каде.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.404
Поени од реакции
5.661
Супер идеја! Епа не има баја струмичане :)
Само дали ќе им одговара на тие од другите градови, иначе јас сум тука и сум ЗА собиранката.
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Послем празников се надевам дека ќе ви поминам до Струмица и очекувам една голема пијачака за да кажувам на сите дека струмичани се најдобри :)
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Jас предлагам да се собереме на 10 август, затоа или порано затоа што после најверојатно ке одам да одмор. Еве на пример: 10 август (четврток) во 17:00h ??
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.404
Поени од реакции
5.661
Супер! Одговара. Ама локација... Select?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.495
Поени од реакции
183
А сите Струмичани да се соберете, да дојдете навака и да направиме фешта тука?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.340
Поени од реакции
3.053
SANCTIMONIOUS напиша:
Jас предлагам да се собереме на 10 август, затоа или порано затоа што после најверојатно ке одам да одмор. Еве на пример: 10 август (четврток) во 17:00h ??
Ja na majka vi pikata ebave da vi ebam. Четврток, Сељачаана. Може некој и од Скопје сакаше да дојде, да ве ебам, на една ноќ. Него, ќе се двоиме, а?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Aj бе им идеме...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.792
Поени од реакции
3.336
Кога сакате и каде сакате, и нека биде викенд за да дојдат и од други градови луѓето.
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Epa aj neka bide ovoj viken sto sleduva. ve molam oti nakaj 12ti odam na odmor, a mnogu sakam da dojdam. eve na primer sabota, za vecer da mozete da ostanete vo strumica??
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ајде само да најдеме возач...Мацедониан да го питаме...сакаш море?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.843
Поени од реакции
29
Mac)) напиша:
Ајде само да најдеме возач...Мацедониан да го питаме...сакаш море?
Не можам.:icon_frow Во Охрид ќе одам за некој ден.

А да оставевте за крај на август. Тогаш сите ќе бидат вратени од одмор.
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
:vozbud::vozbud::vozbud:лелееее!!!сите да ве чекам :zlo:???? :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom