Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

Кој е подобар?


  • Вкупно гласачи
    202
Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
27.741
Поени од реакции
54.336
Ја неам ебаго :)
Ја имам се од него и останатите бубачки. Би сакал некој ден да го замарам членствово со битлманија и ретро - 80's, ако се може до пристап за пуштање песни :)

Енивеј, INXS - By my side?
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.716
Eeej браво за Кристина и Бјутифл:)

По желбата на ИосоноИНТЕРИСТА, ќе може ли да оди ABBA со Fernando? :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.142
Поени од реакции
34.125
Сакаш да продолжиш да пушташ? Јас морам да спијам, утре рано почнуваме со миграција :)
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
кај да кликнам да ве слушам?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.142
Поени од реакции
34.125
Се исклучив :)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.010
Поени од реакции
14.900
ак мојт
Bruce Springsteen - Streets of Philadelphia
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.716
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom