Кајгана миленичиња

Член од
16 декември 2012
Мислења
2.323
Поени од реакции
4.399
@Tyrael што си толку гневен на кучето мое? :(
Пушти го, најверојатно си има проблем. Гневен на миленици, гневен па оклештен на храна. Не верувам дека е недораснат штом знае да клика овде. Можеби му е потребно внимание Може па чипо од вакцината...
 

grande-juve

е ај да плачеме сега
Член од
20 ноември 2017
Мислења
857
Поени од реакции
3.820
Глушец.. секој ден док е у Маврово фаќа по еден-два.. прво се игра со нив ко да се играчка, а после ги испраќа на оној свет
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom