Кајгана миленичиња

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.270
Поени од реакции
30.058
Ако приказната го има мачорот во чизми, јас дома го имам мачорот во кломпи. Секогаш предната и задната лева нога му се во едната кломпа, а десната предна и задна нога во другата кломпа. И така си тера со години без разлика на годишното време. Како мал во патики се пикаше, сега ова му стана навика. Не знам од каде толку мерак за обувки. :D
IMG_20210606_221521.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom