Кајгана миленичиња

Dumbledore

Професор
Член од
24 октомври 2013
Мислења
6.364
Поени од реакции
6.094
Не знам како се согласуваат, моите мачки само се тепаат.
 

Dumbledore

Професор
Член од
24 октомври 2013
Мислења
6.364
Поени од реакции
6.094
ги гњавам заедно хахаха
И моите, ама не знам дали може да ја кастрираме старата деновиве, тогаш малку ќе се смири. Инаку немам слика од неа, ама ич не е убава, не знам зошто ми ја дадоа. Добро, знам зошто ми ја дадоа, не знам зошто ја земав. :D Имам малку постара слика од мачињата на Nemo.
IMG_20200424_183416.jpg
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.992
Поени од реакции
8.940
На врв Bottom