Кајгана миленичиња

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
1.330
Поени од реакции
6.432

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
351
Поени од реакции
1.495
Кучињава кога се заедно се збеснати. Значи во една топка се и само се превртват дур не се уморат и јас ги сликав дур слези другарка ми од горе нешто се задржа. Кога дојде и кога ги гледав сликите се расплачив од смеење. Ете и зошто:
IMG_20200210_150000.jpg IMG_20200210_145512_1.jpg IMG_20200210_160512.jpg IMG_20200210_160358.jpg IMG_20200210_145135.jpg IMG_20200210_160243.jpg IMG_20200210_160121.jpg IMG_20200210_144438.jpg IMG_20200210_155441.jpg IMG_20200210_143459_1.jpg IMG_20200210_155313.jpg
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.997
Поени од реакции
8.835
Какф е овј џивџан бе?
Автоматски споено мислење:

Ми дојде едно маче...на балкон. Се враќам прееска и рипна, ми се сокри под комбе, ми мјаучи. Му фрлив нешто за јадење...младо е, ќе го сликам утре :)
Втор пат ми се случува да ми се всели мачка....прв пат пред некои 15 год. ....љубов на прв поглед :love:
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
4.999
Врабецот мој мал и мил. :love:

Си има измислено игра - си зема крокс папуча, си ја полни со тениско топче (вчера ја наполни дури со две), ја зема во муцето и весело си ја трча низ куќа.

IMG_20200327_122423.jpg
 
Последно уредено:
На врв Bottom