Кајгана миленичиња

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.930
Поени од реакции
8.769
Кога бев на одмор летово, најдовме кучка со кученце. Слабички искубани исплашени. После 20 дена дружење и шетање со нив по плажи планини и се во околина кај што бевме сместени, не успеавме да се разделиме и си ги земавме со нас дома. Сега сме 5, фамилијата се зголеми <3

Џесика
C3376561-08E1-44E8-AA85-4F5531CA6F48.jpeg


Саор
00C3CD66-C4B5-4B5E-95A0-15E9D75CB804.jpeg


Џинко
3D7DAB3E-9FA2-40CB-B628-90AED0AEB20A.jpeg
 
На врв Bottom