(Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

Статус
Затворена за нови мислења.

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
700
Поени од реакции
979
Just for the record: „најјаката серија“ не беше во топ 8 при гласањето, што значи ако веќе испаѓа, баш во осминафинале и е време да испадне. ;)
Па искрено не ме ни чуди што не била во топ 8, знаев дека нема шанси да победи поради што не е популарна ко некои, а и некако не одговара според стилот на серијата да победи пошто е анти-ситком :D
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
That 70s Show

Sorry guys ама никогаш не сум ја гледал другата. Инаку само тука можам колку-толку да го поднесам Качер пошто секако има многу посмешни ликови од него.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
It's always sunny in Philadelphia
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Sunny

Знаев дека нема да догура далеку ради популарноста,нестандардниот стиком шаблон,специфичниот хумор и фактот што не се вртеше по телевизииве (кратко на фокс ја имаше) ама дека ќе падне од 70's ... :place: Implication сцената е посмешна од цела 70's али јбг

The Gang Tries Desperately to Win an Award
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
До каде изгура According to Jim па зошто не и 70s Show.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.779
Поени од реакции
33.567
До каде изгура According to Jim па зошто не и 70s Show.
According to Jim изгура до втор круг ( шеснаесеттина-финале), That 70's Show очигледно до четвртфинале (уште 2 круга после According to Jim). Ама добра споредба, thou. (y)

:rolleyes:
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
According to Jim изгура до втор круг ( шеснаесеттина-финале), That 70's Show очигледно до четвртфинале (уште 2 круга после According to Jim). Ама добра споредба, thou. (y)

:rolleyes:
Требаше да испадне од уште од Fresh Prince а не да стигне таму каде што стигна а 70s show е далеку подобра од Jim па не гледам зошто да не изгура понатаму.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.902
That 70s Show

Sorry guys ама никогаш не сум ја гледал другата. Инаку само тука можам колку-толку да го поднесам Качер пошто секако има многу посмешни ликови од него.
Тоа е горе-долу единствена причина човек да гласа за 70's show, да ја нема гледано другата :icon_lol:
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Ако Ештон Качер е утепан не значи дека сите се утепани. За мене Хајд е еден од најдобрите ситком ликови, легендарен е. Исто и татко му на Ерик (заборавив како се вика) е еден од појаките ликови.


Ештон Качер на крај со две серии во осминафинале ќе биде. :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom