Кајгана журка - Club Midnight! (импресии тука, фотки во галеријата) :)

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Сериозно добра слика. Без дупење.
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
т.е таа сликата сите за на аватар што ја имате ..
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Кој е тој многу ме интересира :)
И мене :) Многу. Уште од чера ме интересираше ама касно паљам.
Барем е задоволен вашиот интерес
Ќе ми беше задоволство да ве запознаам ...ама ај некој следен пат :)

Фала:smir:

Требало Магде да ја прашаш :icon_lol:
Леандра па одма ми залепи афера:jaj: :) ...Остај тоа туку и ме направи 18- :smir: :helou:



Шо убаво го држи цефчето... :vozbud:
Кажи а?
Магде може ќе добие желба да ме линчува, ама за цефчето кој сака да лицитира може по ПП да се договориме :icon_lol:


Инаку од кога ги средив колку-толку впечатоците...

Честитки за одговорните за успешно организираната забава.
На почетокот владееше невидено затегната атмосфера, меѓутоа се промени кон подобро со тек на време.
Можев да се запознаам со некои членови на форумот кои стварно ми ја направија вечерта многу интересна и во добро сеќавање.
Некои ми оставија посебен впечаток.
Искра - прво ми изгледаше на срамежлива девојка која ќе си седи некаде во ќош...меѓутоа се излажав.Фино девојче, несебично за насмевка, кое успеа да им го одвлече вниманието на многу форумџии и да биде една од главните на подиумот :) Со Меги капачето ми беше најинтересно да си муабетам, како да има во себе бесконечни поводи за зафрканции и позитивна енергија. Вештица ич ама баш ич не личи на Вештица :) Лејди сатори беше предадена целосно на некое денсање кога ја запознав. Фантом ми кажа дека не е убаво исто да ги сакам и Интер и Челзи, меѓутоа поради ФЕИТ ми прогледа низ прсти. ТонИнтет беше насекаде, кога и да се завртам. Даде се од себе сите да се чувствуваат пријатно, да не беше он немаа многу познанства да се остварат синоќа. Стварно треба да му се пружи посбен орден за пример на совршено воспоставување на меѓучовечки односи :) Извинување за Натурал грл што ја измачив 10 пати да ми го повтори името, ама постојано мозоков ми перцепираше некое премногу комплексно име составено од 3-4 збора. За Леандра спомнав претходно. Маца мк постојано насмеана во ритам со музиката. На Маца Кака и недостигаше Пирло21:smir: Мали Капитано иако не е толку мал, сепак му беше незгодно да воспоставува контакти.
Глупо ми е што или не ги чув убаво или не се сеќавам на имињата на уште десетина членови :toe:
Криво ми е што знаев дека се таму а не успеав да ги познаам, Бон Џови и Стефи.
Најдогу ми недостигаше РокнРола. Исто така ќе беше уште поубава журката ако можеа да дојдат Зајче, Цаци Крис, Стереолав и Овче Поле.
Друго, требаше да има пива кои не се пијат толку лесно како вода...

Се надевам на уште многу дружења и уште пофеноменални забави :pipi:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
хахаха закон :D
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.722
Ве молам, знам дека е смешно, ама стварно сте офтопик. Темава е за импресии од собиранката.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ве молам, знам дека е смешно, ама стварно сте офтопик. Темава е за импресии од собиранката.
Најголемите непријатели почнаа да се бранат. :pos:

А да не сум офтопик. Убаво сте поминале де4ки.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Добра журка беше, кој не ме запозна друг пат, јебеш га.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Кој те врти, збориме сеа за сликата од Стефан. :треп4:
Остајте го деттето најфер беше. Изврте еден гооолем круг за да се запознае со сите. Како домаќин беше.

Шоу сам риспект енд градитуд !:smir:
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Ej .... ај да не се караме ... назад на тема ... остајте го сеирот иначе никад нема да ги видите остатокот од сликите!!! (да ова е закана) :pipi:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.722
Не ме терајте да ја заклучувам темава, озбилно.

едит:
Колку човек повеќе допушта, толку повеќе напнувате. Ај сеа да не видам ни еден коментар за ниту една слика. Имате галерија за тоа. Го претеравте со офтопик.
Немојте со 37те мислења и некој член да си отиде од темава.
Па бар оваа не ја трујте, убава вечер поминавме за тоа зборете.
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Ubavo si pominav iako malku se upoznav so clenovite :)
Se vidov so nekoi od postarite clenovi, a ima i mnogu novi deca :)
I zamisli ne se vidov na niedna slika, sum uspeal da im izbegam na fotografive :)
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
:vozbud:

Уба собиранка, одма ми помина времето. Шетав по луѓево и се запознавав само, не праев ногу муабет со појќето. Неколку души ги познав по слики и им се подадов, некој не знаеја која сум, ама за убо да е. :)

Имаше неколку фејл моменти, со шорти, со гадхејтасол (извинувањето е прифатено), со даденце зш не ме познаја и се забазусаја на момент. :)
-Шортии? :asd:
-Еееј, кај сте бе?
-Не не позна, така?
-Не. :vozbud:

Фала му на серпико шо ме ослободи од сталкерот, поздрав до разиграниот тучкес, жал ми е шо не одеше бизнисот со сограѓанкава и до гарфилд мајмунот со мајмунче, магде (уии), новинарка(или ти беше уии?), красулка, вештица, дарк кинг, виктор_мак, бај ми, бебуш :)... А со еспањола чекам да се решиме биљард.
Се запознав и тие шо ги имав пишано во темана, џену, тонинтер, гладиус, ми остана само марко мзт, се запознал со пчелка, а јас не го начекав. :( Со презерватив дури на автобуска во Охрид се видовме :)

честитки до среќните копилиња шо ги фатија маиците, и ацид другпат да не не карат ко ќе се запознаваме со зеус во машконо веце. :))
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
мореееееее. ако и другите собиранки биле вакви, мнооооогу сум пропуштил лудница! Позз до Smexy_Bit, R3lapse, StatusQuo, Презерватив, Стефи и другите шо ве забораив не се лутете
кхм...веќе 3 месеци имам друг јузер -.-

:( Со презерватив дури на автобуска во Охрид се видовме :)
шо ви е бе? :icon_lol:
 
V

Viktor g

Гостин
Малце празно беше а на форумов сите се топ за дружење а оние кој се запознав се нешо ко вип фаци фатија однос ок битно топ си поминав:helou:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Бидик, нашиот сервер гуру е убедливо најтапа аплоадирач на сите времиња.
Точно 24 часа (and counting...) му се потребни да префрли фотографии од апарат на нет. :патлиџани:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom