Кајгана готвач vol.41 [гласање: проја]

Кој е најдобар во овој натпревар?


  • Вкупно гласачи
    76
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Минатото гласање беше речиси изедначено, исто и овој пат ќе биде многу тешко за избор.

КафеДелМар
кафе1.jpg
кафе2.jpg

АлтернативФ
алтернатив1.jpg
М-1
м-1.jpg

Плава бубамара
блу 1.jpg

Циге
циге.jpg

Анне.
анне1.jpg

Шумеча таблета
шумеча 1.JPG

шумеча3.JPG
 
R

Rigel Kent

Гостин
Гласав за шумеча таблета , ме освои со таа формата од модлите , одлично изгледа .(y)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И мама го прави како КафеДелМар :)
Ова повеќе излегува натпревар на кој подобра фотографија ќе остави.
Ако не да им идеме дома да пробаме или да ограничиме сликање само со еден вид на апарат, кој го нема нема право да учествува :D

Мислам која е поентава на коментариве не сфаќам. Нема друг начин за натпревар од овој вид. Освен дома да им идеме.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Да ми кажеше некој пред едно 10 дена дека волку лиги ке ми течат на една проја ќе му се изнасмеев во лице. Браво за сите но мојот глас отиде кај @CafeDelMar , се надевам била толку вкусна колку што убаво изгледа на сликата;)
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
@shumecha.tableta

Од сите кои ги погледнав твоите највкусни ми изгледаат. П.С ми отвори апетит за јадење и тоа во 30 мин по полноќ :(
 

.:MadMan:.

Ретардиран
Член од
20 август 2010
Мислења
843
Поени од реакции
1.781
Ја не јадам проја, а да ме прашате зашто врска немам ваљда сум стаил нешо у глава :eek: дека не ми е по ќеиф, а и никој не праи по дома. Ова сликиве ми праат да сакам у моментов да јадам и гарантирам дека ќе биде нешто најубо шо сум јадел :vozbud::vozbud::vozbud:

@CafeDelMar :love:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Jas pojma neam sto e ova, ne mi izgleda ni vkusno.. ali ako mora da probam, na bubamarata bi.
 
Член од
21 септември 2010
Мислења
349
Поени од реакции
181
Ah be lugje, tesko e da se glasa za nesto vkusno samo so gledanje na slika...ama ajde, jas glasav za Anne, mi izgleda naj domasno i naj svoe (y)
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Честитки за сите дечки сте се потрудиле бајаги :icon_mrgr:
Мојот глас иде за @AlternativeF прекрасно браво.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Број 1 - Кафе дел мар што стори побогу .. како е погодено значи до милисекунда испечено до милиграм состојки ставено, види му боја сјај , смесата жолта убава како што треба.. перфекција ебаго. :cuc:
Број 2 - Шумлива таблета , одлично, комплименти, само си сјебала со тоа семето одозгора , не можам да му го поднесам мирисот..
Број 3 - Алтернатив премногу наџинџорено , милион бои руски салати кисели краставици со ова јадење, не!.. си претерала троа ...но сепак лајк за ефортот.
Инаку незнам дали секаде у МК ова го викате Проја, кај нас го викаме Просеник.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom