Кајгана готвач vol.30 [гласање: новогодишна трпеза]

Најубава новогодишна трпеза


  • Вкупно гласачи
    75
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Најпрво да ви ја честитам новата 2014 година и да ви посакам се најубаво во неа. Да бидете секогаш насмеани, исполнети со радост и среќа, здрави и живи, сакани и успешни ;)
За 30-от кајгана натпревар не подготвувавме ништо посебно, освен што требаше да ја сликнете новогодишната трпеза.
Еве како изгледаа трпезите на:

1.Forza Milan


2.Nigo


3.langelina


4.Sungerot Bob


Гласањето може да започне :)
 
B

babsyy

Гостин
Јас чекав и дочекав лангелинче да се приклучи во темиве. Глас за неа и симпатичната романтика out there :love:
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
Ништо не ме привлече некако посебно за да гласам....од леандра ми се бендиса ама ја нема овде....:(
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Лaнгелина: „ Вчера му реков на муш ми да ме однесе на местото каде најмногу сака да ме види (секако дека мислев на спалната соба), а он ме крена на раце и ме однесе во кујната...":нинџ:
 
P

parvati

Гостин
Гласам за Лазарефску Ангелину или Л.Ангелина или такозвани полуиницијал од цело име и презиме
Зшто?
Затој што се рока живели у момент на догаѓај, а живели е нешто карактеристично за наше ракијаторско поднебје, а да ракија,иако е мастика живели си е живели,па и мастика е едн вид ракија, као демек грци имаф узо ми иамо ракију
Да беше жута тикфешка ке ти дадеф три гласа ѓевојко:ROFLMAO:
А и мезе е топ,атмосфера е тенк,воспаление на атмосферски притисак и љубаф се осеќа у моменат
После дванаес ни црну мачку не сте гледале пред вас : )
Живели форумљаши , хепи фтори јануари !!!
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Упс! Јас не се надевав дека ќе има гласање за ова! :X3:

Иначе тоа е моментот кога домаќинот веќе ми води у мастиката :))))
Цело време гледавме алфа телевизија, и дури и оро игравме, а да не зборам дека прскалиците излегоа ептен чурук и имам дупка на чаршафот, а сефте му напраивме :))))))))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom