Кајгана готвач vol. 189 [гласање: Meзе]

Најдоброто мезе


  • Вкупно гласачи
    41
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.969
Поени од реакции
48.157
Да помине ова коронава и ќе одам на гости кај Форца и Емка, најубаво мезе ставаат на маса.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.364
Поени од реакции
39.034
Ова ме потсети на некои што на фб означуваат 12344 пријатели:

Кога ќе помине короната ќе пијам кафе со.....
Кога ќе помине короната ќе одам на ручек кај....
Кога ќе помине корната на вечера ќе ме носи....
Кога ќе помине корната ќе одам на гости кај....

Копирај, избриши ги имињата и стави @ и види кое име прво ќе ти се падне. Нема мамење. :pos: :D
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.614
Поени од реакции
8.075
Да помине ова коронава и ќе одам на гости кај Форца и Емка, најубаво мезе ставаат на маса.
Оди сега додека е топло мезето.

 
Член од
20 јануари 2021
Мислења
198
Поени од реакции
2.245
Вие само чекајте...Ние ќе си мезиме и ќе си пиеме вино и ракија :love:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.738
Поени од реакции
11.037
Тагнетњ ме каде треба и што треба да сменам од наслови :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom