Кајгана готвач vol. 188 [гласање: Сендвич]

A sammich


  • Вкупно гласачи
    43
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.553
Поени од реакции
8.772
Дечки јас пак на замена зашто @SK-92 не беше во можност, него му посакувам добредојде во татковината, а на останатите многу гласови на натпреварот.
Се гласа за двајца учесници, а гласањето трае три дена.

Bon appétit!

@SK-92
@Agda Beata
@chef_cook
@bobipp
@kano
@shumecha.tableta
@KEEF

 

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.222
Поени од реакции
9.871
Дечки дај бе воведете ги во ред натпревариве...се изгуби дражот некако пошо нема ред. Ни се знае кога се отвара натпревар ни колку трае ни кога почнува гласање. Сакав денес да ставам фотка, сеа гледам затворен натпреварот.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.114
Поени од реакции
18.764
Дечки дај бе воведете ги во ред натпревариве...се изгуби дражот некако пошо нема ред. Ни се знае кога се отвара натпревар ни колку трае ни кога почнува гласање. Сакав денес да ставам фотка, сеа гледам затворен натпреварот.
@KEEF @Емкаа @Milanisimus @chef_cook @kano @Луси и другите... Немој да се изнервирам! Да смачкате сите по еден сендвич до понеделник. :D
Не така... Темата стоеше нечепната со денови, затоа пишав до понеделник, да воведам каков-таков ред и да не дреме истата тема со недели. Гласањето три дена, после победникот задава тема, готвиме до следниот понеделник и понеделник победникот ќе ја има честа да отвори тема. Бива?
 

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.222
Поени од реакции
9.871
Те сфаќам @Agda Beata, и фала за трудот пошо само ти туркаш да опстане натпреварот. Факт е дека треба да се има некој редослед за да можат да учествуваат членовите. Пример во Фотографија знам дека пон-четврток е гласање и си планирам, тука се изгуби редот тотално.
Револтот ми е повеќе насочен кон модераторите на подфорумов, некако го пуштивте низ вода Гурманско катче. На неколку пати и апелирав и тагнував низ теми ама залудно. Секојдневно се постира во темата што јадевте денес, не е дека нема заинтересираност за подфорумот, само не се менаџира како што тоа се правеше пред нецела година.
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.086
Поени од реакции
9.494
Фала @Corvus на одвоеното време и на топлото добредојде. После две години убаво е чувството да си назад.

Само уште да не ги затвореа рестораните и супер ќе беше овој одмор. Јас бегав од еден lockdown да налетам на друг. Али ок е, нема да е интересно ако е се како си замислил.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom