Кајгана готвач vol. 181 [гласање: Гулаш]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    36
  • Гласањето е завршено на .
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.726
Поени од реакции
16.785
Гулаш ми е едно од омилените јадења. Штета што немам енергија да стојам во кујна. :(
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.040
Поени од реакции
5.414
Супер се и двете......добро би ми дошле сега за ручек :icon_mrgr:
Сепак поише ќеиф ми прави во комбинација со шпагети...... @shumecha.tableta ми ја погоди комбинацијата на гулашот
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.175
Поени од реакции
5.916
Слабо некако заинтересирани за последниве натпревари....
Еве следна тема нека каже летачкиот @Peja989, па да го гледаме и поактивен.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.726
Поени од реакции
16.785
Слабо некако заинтересирани за последниве натпревари....
Еве следна тема нека каже летачкиот @Peja989, па да го гледаме и поактивен.
Не го тагнувај, ќе дојде тука, ќе растури, ќе победи и ќе си замине. :D
 
На врв Bottom