Кајгана готвач vol. 172 [гласање: Полнети компири]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    44
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.659
Јас си гласав за @Torchyrus :love: Сите се примамливи ама онака неговите малку потпечени, со зеленко од горе. Ме тера за вкусот да фантазирам.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
607
Поени од реакции
973
Не е фер! Четири фотографии, и сите се преубави :ljubove: Треба да гласам со „кому-иде“ со затворени очи :D
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
8.294
Поени од реакции
18.171
И јас гласав за @Torchyrus , не само зашто е убава сликата, туку и сум пробал, исти такви, со павлака и кашкавал, и мислам дека поубав вкус на јадење со компир нема. :P
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.114
Поени од реакции
5.399
Спремна е...утре правам бургери...
Така да, тоа е тоа...Ако не се деси од партија да направат бугарски воз па да изгубам :ROFLMAO:
 
Член од
30 април 2020
Мислења
31
Поени од реакции
21
Daj pod slikite pisete objasnuvanje sho jadenje (osven deka e kompir) e so shto e.. itn, nemozam vaka mi zakljokotvit zeludnikot a neznam shto se jadenjava na sho mi se pali zeludnikov !? Ili pak receptot e tajna :D
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.114
Поени од реакции
5.399
Daj pod slikite pisete objasnuvanje sho jadenje (osven deka e kompir) e so shto e.. itn, nemozam vaka mi zakljokotvit zeludnikot a neznam shto se jadenjava na sho mi se pali zeludnikov !? Ili pak receptot e tajna :D
При пријавување за натпреварот во таа тема најчесто сите пишуваат барем основни состојки и слично, може да провериш
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom