Кајгана готвач vol. 171 [гласање: Појадок]

Гласам за појадоците на:


  • Вкупно гласачи
    64
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
2.978
Поени од реакции
16.297
Јас за Пеја (ради партија :P ) и ради тоа што не јадам јајца на око, па полесно ми беше елиминација да направам. :D
Се мислев измеѓу Парва за омлетот со печурчињата и Емка... ама за Емка гласав. :X3:
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.114
Поени од реакции
5.399
Треба Pejaa да победи...да го мотивираме малце да учествува почесто, башка со каква самодоверба влезе во натпреваров.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.734
Поени од реакции
28.013
Sk92 oti originalnata ideja za predlog mi bese english breakfast

Ama i torchys ne e los, neso so ja bi jadel
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.659
Гласав за @EmilijaS затоа што ептен се потрудила со јајцата од препелица.
Јас само ќе речам един мачен дел на лепчињата е сечењето на маслинки со коска на такви кругчиња. :unsure: Сега кога убо видов сликата птсд ме мана. :pos: Арно открив сецкани маслинки душа ми вадеше сечењето.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
2.411
Поени од реакции
4.393
Треба Pejaa да победи...да го мотивираме малце да учествува почесто, башка со каква самодоверба влезе во натпреваров.
Ех, Peja да разбираше, ќе гласаше за мене место тебе и сега ќе беше во предност.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
2.411
Поени од реакции
4.393
*Пишано при 14-14.
Бугарски воз је стиго.
Треба да бараме прочистен изборен список. :D
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.114
Поени од реакции
5.399
Ех, Peja да разбираше, ќе гласаше за мене место тебе и сега ќе беше во предност.
Ако, нека му порасне малку курето :ROFLMAO:
А овие шо идат прв пат да гласаат, да се надеваме дека ќе ги гледаме почесто.
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.114
Поени од реакции
5.399
Ако случајно победам ќе му дадам на Пејаа да каже наредна тема.
Нема смисла толку се има намачено човекот, а да му биде џабе...
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom