Кајгана готвач vol. 166 [гласање: Зелник]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 август 2011
Мислења
1.676
Поени од реакции
1.425
Не сакам да ги навредам другите учесници, чии зеленици се исто така прекрасни, но гласам за @shumecha.tableta
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.527
Поени од реакции
4.272
Предлог за натаму, само еден глас да се дава.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.368
Поени од реакции
2.519
Леле шо убаи за лапачка и да не беше проклетив полициски час и веднаш ќе одев да купам во Силбо,Ваташа,Круна каде е и да е само да е зелник , инаку сите на сликиве се убави ,но издвојувам @shumecha.tableta и @Matthias како и а да е, тежок избор оти се убави
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom