Кајгана готвач vol. 165 [гласање: Зелник]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .
Член од
6 август 2011
Мислења
1.619
Поени од реакции
1.099
Не сакам да ги навредам другите учесници, чии зеленици се исто така прекрасни, но гласам за @shumecha.tableta
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.520
Поени од реакции
4.262
Предлог за натаму, само еден глас да се дава.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.349
Поени од реакции
2.508
Леле шо убаи за лапачка и да не беше проклетив полициски час и веднаш ќе одев да купам во Силбо,Ваташа,Круна каде е и да е само да е зелник , инаку сите на сликиве се убави ,но издвојувам @shumecha.tableta и @Matthias како и а да е, тежок избор оти се убави
 
На врв Bottom