Кајгана готвач vol.160 [ гласање: Салата ]

За која салата ќе гласате?

 • Kasabian

 • Agda Beata

 • Tutor

 • Fennel

 • Shumecha tableta

 • Torchyrus

 • Takak4

 • MichOMKD

 • CafeDelMar

 • Gumata

 • Shutrak


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Статус
Затворена за нови мислења.

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.203
Поени од реакции
12.540

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
24.277
Поени од реакции
14.768
,,,, :pos: :ROFLMAO: ,,,,
,,,daaa ushte na start ja na posledno mesto,,,:icon_mrgr:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
24.277
Поени од реакции
14.768
,,,,glasam za @Tutor bidejki vo tutorovata salata ima sirence plus,,,:)
,,, :mad: ,,i sea nema vratka da glasam za ushte dvajca,,,
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.203
Поени од реакции
12.540

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
3.647
Поени од реакции
6.185
Кај отворив кај се запустив, како ми се пријаде шопска :( :( :(
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.203
Поени од реакции
12.540
Кај отворив кај се запустив, како ми се пријаде шопска :( :( :(
Напрај си. Јас кога снемувам од нашето сирење што го влечам до овде :))) правам со она saladost од Лидл, за утеха, поминува. :)
Автоматски споено мислење:
 
Последно уредено:

Sasa Ilic

Jeбач нероткиња.
Член од
24 август 2016
Мислења
1.784
Поени од реакции
3.274
Гледам шопскава доминира, а ја сум слаб баш на шопска. :ROFLMAO:
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.203
Поени од реакции
12.540
@Torchyrus честитки на тебе и омилената шопска! :)

Овој пат гласањето беше само 3 дена за да одржеме кондиција, а и секако само првите денови се гласа.

Те чекаме со нов предизвик. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom