Кајгана готвач vol. 153 [гласање: Тавче гравче]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    42
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
2.821
Поени од реакции
15.079
После дооолго време, ете го и Кајгана готвач. :D
Бујрум на гласање. :D
Патем нема да биде лошо да бидете во тек и со темава, за пријавување, чисто информативно. :P:smirce:

@Perdika I


@коцка


@shumecha.tableta
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
529
Поени од реакции
754
Гласам за Пердика,не за то шо подобро изгледа гравчето,напротив шумеча одлично има скувано,кромидот и ракијата ме повлекoa.Каков апетит ми отворивте во ниедно време..
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.426
Поени од реакции
7.310
Ме убивте хахаха требаше да побарам некоја друга слика
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom