Кајгана готвач vol. 150 [гласање: Рецепти со печурки]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    30
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.007
Поени од реакции
16.632
@Medea
Рукола, кубети, кругови црвен/бел кромид, сечкани црни маслинки, домати, пржени печурки, сол, бибер. За дресинг: сенф, маслиново, јаболков оцет, кари, капка лимон.
salata.jpg

@shumecha.tableta
Динстани печурки, туна со зеленчук и брокула.
16990496_1220392191414140_1406135157_o.jpg
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.476
Мојот глас оди кај @Medea..........., изгледа вкусно и здраво:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom