Кајгана готвач vol. 148 [гласање: Просо]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    26
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.469
Мојот глас оди кај @Agda Beata. Некако ми личи поедноставно, а и поздраво:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom