Кајгана готвач vol. 136 [гласање: Макарони]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.464
Мојот глас оди кај @The Goddess. И покрај тоа што несакам свеж зеленчук во комбинација со тестенини, па тоа и да бил во вид на гарнир, сепак добро си ги направила макарониве, добро си ги декорирала, а и ми личат лесни за јадење:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom