Кајгана готвач vol. 135 [гласање: Пудинг]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    53
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.143
Поени од реакции
8.530
Шумеќа е фантастична и недостижна
Но нема да гласам за неа, тоа нека го сторат нејзините обожаватели
Гласам за Црвената единица - мораме да го подржиме во оваа нерамноправна борба
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.752
Колку пати сум зготвил а не сум постирал после ваква слика ко на Шумеча, грев е да не се гласа. :D

После ваков дебакл изглеа ќе се вратам на подфорум Фудбал и Фан Клуб Манчестер Јунајтед. :D
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
2.827
Поени од реакции
15.198
А бе луѓе каква недостижност... ме нервирате пак. Од сеа ја само ќе си ја ставам сликата во другата тема пошто ми е мерак, али нема да се стаам за гласање. Мртва сериозна сум. Ама сфатете дека е игра самоо, мене ми се игра. :ROFLMAO: Под услов да нѐ има шо поише пријавени. :D
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.531
Поени од реакции
15.658
Колку пати сум зготвил а не сум постирал после ваква слика ко на Шумеча, грев е да не се гласа. :D

После ваков дебакл изглеа ќе се вратам на подфорум Фудбал и Фан Клуб Манчестер Јунајтед. :D
Твоето изгледа превкусно, шумеќА само има украсено повеќе од тебе. Наместо да се откажуваш следен пат работи повеќе на декорација и да ја престасаш шумеќа. Ете ви чаленџ на сите. :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
3.852
Поени од реакции
12.156
@shumecha.tableta , ми се допаѓа што ставаш благо на благо. Значи секогаш има дали коцка чоколатце, дали ресана, нешто плус шеќер врз веќе направеното благо. Не чини за линија, али јас те разбирам. :D
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
2.827
Поени од реакции
15.198
^ Така правам секогаш. И татко ми секогаш ми се лути. :oops: Вика дека попрво ќе цркнел за јадење, јас дур да смислам, да украсам, да се стегне, па да сликам... :X3: И ќе почне да збори: Шумечо! Ја ти реков пудинг дека сакам, пудинг! Пудинг! Не 5 саати да те чекам таму 6 врсти на пудинг да напраиш и да редиш на попот капата. Друг пат сам ќе си направам. :ROFLMAO: Или ќе рече дека му се јаде пире, па јас ќе почнам со супа, па со пире, па со зеленчук... и на него готово, му се врти. :ROFLMAO:
Повеќе го нервира тоа што ме чека стварно 5 саати, пошто дур правам не смее никој да се осуди да проба од тоа што е готово, јас дур не дадам дозвола. :ROFLMAO:

П.С. мене ме интересира како @The_Red1 напраил од една страна да има чоколаден, а од друга страна ванила пудинг. :noze:
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.143
Поени од реакции
8.530
Колку пати сум зготвил а не сум постирал после ваква слика ко на Шумеча, грев е да не се гласа. :D

После ваков дебакл изглеа ќе се вратам на подфорум Фудбал и Фан Клуб Манчестер Јунајтед. :D
Те молам не се предавај. Ти си супер. Тоа што се натпреваруваш со посилни, само ја зголемува големината на твојата слава.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom