Кајгана готвач vol. 129 [гласање: Чоколадо]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    46
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.464
Мојот глас оди кај @Jolene ......................., огромен обожавател сум на торти, а и пандишпанот како си го погодила секоја ти чест(y)
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
2.994
Гласав за @Jolene
Предлог во средината уште еден ред фил од чоколадо ама црно или со пудинг од чоколадо а филот со повеќе хопла:bravobe:(y)

На пандишпаниот му фали шербет,многу е сув
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom