Кајгана ММ Акција

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.026
Поени од реакции
12.057
Незнам колку ќе ви се допадне идејава ама еве да пробаме и тука на форумов да си направиме една ММ акција меѓу нас. Како за почеток еве линк од мојот весник
http://www.erepublik.com/en/newspaper/mk-vest-248874/1

Оставајте ги вашите линкови тука
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
11.420
Поени од реакции
3.982
Ај, и на двајцата да ви дадам по еден субскрајп, па јас ко ќе креирам весниче, ќе честите по еден суб. :):):)
Се зезам, ќе ме гласате за конгресмен на наредните избори. :vozbud:
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
леле значи играва ја усраа до даска!!!
 
T

Tetro

Гостин
Кликнав кај тројцата. Дајте по едно златно париче сеа. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom