Кајгана Кантер собиранки

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ако сум у нормала ке поминам :smir:
 

Micev

ИсКусЕн КанТерЏијА
Член од
28 февруари 2007
Мислења
482
Поени од реакции
0
ccc nenormalni ste vii be site , abe odejte malce izlezejte , odejte napravejte nesto , a ne samo kanter i samo u x-zone , u Mega , ama aj vii si znaate. Ako ne sam igral ako vi dojdam nekoj den, ke vidate ! :D
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.612
Поени од реакции
33.969
Pozz do site so ne precekaa vo Strumica. Mnogu bea nemozam da gi nabrojam ali eve sea vo 4 saat ne napustija site. Ama stole(iverson) bese zver vo sekoj moment moze da te nasmee :pos2:. Inace so ostanatite so ne sum se videl preporacuvam da dojdat utre vo x-zone ke bidam. X-Zone mi e sea mojot dom :pos2:. Pozz do site <3 Strumica
Ke oстанев до сабајле.. ама 48 часа не бев спиел.. ке паднав.
Супер беше.
Кнеле е супер дете.
Боки е геј. Многу страмежлив.. го сместив сношти мегу 6-7 цури.. ние двајцата и сеа ми е лут и чека да ми врати у ск :pos2:

Ако сум у нормала ке поминам :smir:
Как сношти? не иди ке те кикнам :pos2:

ccc nenormalni ste vii be site , abe odejte malce izlezejte , odejte napravejte nesto , a ne samo kanter i samo u x-zone , u Mega , ama aj vii si znaate. Ako ne sam igral ako vi dojdam nekoj den, ke vidate ! :D
Повеке се шете бе малак :) Стално низ град.. х зона кога е жешко или евентуално сабајлето. ЦС не се игра мн.. ептен сум јак немат желба :pos2:


А за вечер накај 2.. тешко, селект затвара накај 5 :vozbud:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Боки е геј. Многу страмежлив.. го сместив сношти мегу 6-7 цури.. ние двајцата и сеа ми е лут и чека да ми врати у ск :pos2:
Не оди,,, ке те наместе мегу 6-7 цураци. :pos2: Бај д веј, вечер на клабинг, ке се запознаеме поарно.
 

SkorpiJA_Sk

Принцот Од Чаир
Член од
31 мај 2008
Мислења
69
Поени од реакции
2
Столе џвакај,џвакај сеа си силен хаха на домашен терен само дојди у Ск ке ти пуштам 10пички во рок од 10часа ќе се вратиш у Ср.хихих гејче:P mwa
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе боки е геј бе..дајте му машко му прати столе да видиш дали ке има срам ... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Добро беше вечерва. Можеше и подобро ама еве нешто траките/песните во Селект ги клецнаа.

Иначе на кантер, арни бевте, ама може и подобро. И Киндер, мајни веке тај глуп глбарски.

Astralis <3 lgx :smir:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Хмм,вчера..па неможеа со lgx power!:):pipi:
Столе дојде покасно,па неможеше да ги истакне своите скилс,кои сигурно беа значително намалени поради нивото на алкохол во крвта.:)
<3 lgx!:smir:
ПС: Киндер фтв--->галабар:):)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.612
Поени од реакции
33.969
хахахах Аце не вади муабете. :)

Mногу рано си ојдеете од селект. На боки гејот не го аресало. (=
Јако беше, малце ме прифати алкохолот .. ама малце. :kesa: + многу денсање :pos2:
Ама да седнев после на кантер пак ке го јадевте!

Следно у план? :vozbud: вечер нешо? У среда одиме на стриптиз :vozbud::vozbud:

п.с Киндер најдел ботови, и ке тепа со бел снајпер. :pos:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
хахахах Аце не вади муабете. :)

Mногу рано си ојдеете од селект. На боки гејот не го аресало. (=
Јако беше, малце ме прифати алкохолот .. ама малце. :kesa: + многу денсање :pos2:
Ама да седнев после на кантер пак ке го јадевте!

Следно у план? :vozbud: вечер нешо? У среда одиме на стриптиз :vozbud::vozbud:

п.с Киндер најдел ботови, и ке тепа со бел снајпер. :pos:
Не Аце,ке потврдат и Боки и Игор после..:nesum::)
На баиро да одаме....ама сигурно има последици од вчера,дали ке можаш да се искачаш?
До среда има време....може некој хш ке изедаш...ин реал:)
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Не Аце,ке потврдат и Боки и Игор после..:nesum::)
На баиро да одаме....ама сигурно има последици од вчера,дали ке можаш да се искачаш?
До среда има време....може некој хш ке изедаш...ин реал:)
Ou fuckk! :nesvest: :bip:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Дечки, свесен сум дека сте возбудени поради собиранкава која трае веќе 2 дена, но не претерувајте. Си имате МСН/ПП за мини-договарања.
 

KnELe_Sk

KnELe ThE pRo pLaYeR
Член од
8 јули 2008
Мислења
84
Поени од реакции
3
Zavrsi sobirankata si pominav toop si Strumica zakon deca se site samo krivo mi e so ne ostanav use nekoj den. Inace imase jaki putki i samo edno ke kazam site so se pravat pro na kajgana vo x-zone se bot-bot-bot. Se salam site se pokazaa dobro. Pozz od mene do slednata sobiranka:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom