Кафе сега е второ,трето и

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.170
Поени од реакции
21.841
Caj ne te praj pederasticen, ostaj go vlade....... ama Epl te....

Se zezam... kako vizn pro?

Se zezaaaam i ja sum pederce eve starbuks mug...

Прегледај го приврзокот 423184

Vlade primeti shkolkite so epoksi gi fiksirav, dodadov plava malko da vajba na morence....
Nikoj ne spomna caj Zoki tuku za onie kafinjata so fensi fkus, nesto kao tursko ne pijam, seljacko bilo .
P.s od so maka si gi fiksiral so epoksi, da ne ti gi rascepkat kucinjata ?
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 423167

Повели бе Влатко.
Ако нешто е педерсстично е тоа што термосот е сустејнабл и го спасувам океанот со секое полнење. :icon_lol:

Не пијам кафе ниту пушам цигари, затоа сум дрзок. Наутро докај 12 испивам 500мл чај па 500мл вода со шумечи витамини. До вечер пијам само вода со лед, не пиеме газирани ниту благи сокови. Дали сум здрав и фит? Апсолутно не. Дали сум препил пет турски у ден и замарам наоколу дека не функционирам и да не ми зборат дур не ги испијам првите две правејќи си го карактерна особина и дел од идентитетот во недостиг на нешто подобро - исто така не.

Исто така е гадно ако сме искрени, здив од цигари и кафе дефинитивно знае да разбуди наутро некого иако не ги консумирал.
De be wot kolku seriozno si go sfakjas forumot.
Olabaj se malce.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
De be wot kolku seriozno si go sfakjas forumot.
Olabaj se malce.
Зарем не беше до сега очигледно?

Шолјава кал сакаш да кажеш е доволна и те спрема за надворешниот свет секое утро?

Зоки мислев разбираш што вистински буди и што треба да броиш колку пати во ден а да не биде тоа шолји кафиња:
////

сабајлечки :cool:
Дојди си на мекбук и остај ги старците тука да се цитираат со кај-и-да-е “Амин”. The future is now.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom