Карикатури од кошаркари

Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Овде може да ги постирате карикатурите од вашите омилени кошаркари.

Еве јас имам неколку за вас па се надевам дека ќе поставите и некои други. Инаку има некои кои стварно се лудила.
 

MkUnited

Hacked 127.0.0.1
Член од
25 април 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
Еве од Мајк Џордан
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Еве јас да ја отворам темава

и призент
КАРМЕЛО мело мен
Тхе кралот Џејмс


на Била омилениот хухухуху какоФ е ТимМек


Кинескиот ѕид Јао МингШекот хахахахаMЈ летечи ЏорданГарнетДанканТхе КОБИИиИ!!!!!!

 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Дајте една карикатура од Трејси Мегредиto e to
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Ален АјверсонAnd his friends :jea:

 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
така е Била олд скулот хуху. Овај ви е доктор J.(Џ)
најдобриот забивач на сите времиња според мене не знам според вас
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Dr.J old timer :wink:

Еве го целиот тим на Orlando Magic

 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
24
Поени од реакции
0
Karikaturive se top nema sto.Ako mozes poveke da stavis ke bide extra.
Fala od napred.
 

BABURA

Кајгана на око
Член од
22 март 2007
Мислења
78
Поени од реакции
2
И јас од мојот омилен кошаркар МЈ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom