Карате

Член од
14 октомври 2017
Мислења
137
Поени од реакции
23
Тренирав 9 години карате и се откажав оломнани. Две години шо не тренирам се здебелив од 60 кила на 86.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom