Камини

Камини

 • Класични

  Гласови: 51 69,9%
 • Модерни

  Гласови: 22 30,1%
 • Не сакам камини

  Гласови: 0 0,0%

 • Вкупно гласачи
  73
Член од
27 март 2018
Мислења
23
Поени од реакции
16
Стаклото на каминот го чистам со средство са одмастување Aris De Grass. Стаклото го прави стакло :D Евтино и ефективно средство. Внатрешноста на каминот со обична четка, без средства. :ајнапиво:
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
4.960
Поени од реакции
5.686
Каде може да најдам гусени камини на дрва, за помал простор , нигде нема по дуќаниве, има од тие големите само ?

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
5 мај 2014
Мислења
87
Поени од реакции
30
Доколку некој познава фирма која произведува заштитни огради со стакло вградено за камин, ќе ми биде од голема помош да ми даде контакт. Фала однапред.
 
На врв Bottom