Календарот на Коста Бургов

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сите сме запознаети со делото и ликот на Коста Бургов. Ете човекот и своја календар има.:pos: Знам дека одвај го чекавте и дека секој од вас ќе си го закачи покрај креветот.:pos2::pos2::pos2:

 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
крај е календаров немам зборови :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
луѓе баш меинтересира од кај наоѓате вакви работи
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Струмичани, треба да се гордеете со самите себеси, живеете во ист град со човеков...:pos: :pos: :pos: :pos:
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
Хаха секој ден е во компјутерите ќе ги стави слушалките и цело време пее:pipi:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
хаха леле
јеботе нека шитне еден!
и сеа си ставам касперски да не ми запее ова пеерчево!:pos2:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Монтажата со билдерот му е најфенси :pipi:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Дење ангел си а ноќе деница каква жена си со две лица:pos2::pos2::pos2: добар календар:jaj:
 

Surrender*

Soffro un po' ma almeno vivo
Член од
11 ноември 2008
Мислења
241
Поени од реакции
8
Лани јас бев видела уште еден календар,уште посмешен беше.Само незнам дека го видов :pos2: Имаше монтажи со Софија Лорен,Елвис..односно неговите идоли :pos:
Штета шо Тангчев веќе нее толко популарен как Коста :pos2::pos2:
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
"Kosta Jackson" втор ред, последната :vozbud::vozbud::vozbud: аахахаахахахаххаа!!! :pos2::pos2::pos2:
Btw, не знаев дека и Сузана Ал-Салкини е една од неговите музи. :pos:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.483
Поени од реакции
5.942
Еве го од лани календарот.

 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.231
Лани бил за на врата да го залепиш. Овој новиов е поекономичен. Одличен си Коста само така!!! :vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.963
Поени од реакции
195.486
Добро човеков болен е психички или колку само за да се збори за него го прави сево ова?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom