Како ќе реагирате ако ја/го виделе вашиот/а партнер/ка со друг/а?

N

navivacka

Гостин
Ма ништо не правам.СЕ СЕ ВРАКА СЕ СЕ ПЛАКА.Тој на крај ке изгуби не јас како да е само единствениот на свет.Можам и јас без него,ако така решил слободно нека шета.Живот иде даље.......
 

maliot so Bong

напушено изгубено
Член од
2 декември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
1
[acko]®;1618695 напиша:
па зависи од моментот. можно е нокаут на лице место на типот со бил со женска ми. или само да дојдам да кажам здраво и ако промрчи нешо тој пак нокаут. у секој случај го јаде. а женската праење пониско од курва на цел глас и крај...

brao se glea deka si nekoj kopac (bez navreda za ova) . So ti e kriv deckoto on e pogolema faca od tebe i ti ja kjaril a ti treba da ja oteras samo devojka ti zaso ona prifatila da otide so drug, valjda deka ti ne si ja zadovolil kako sto treba :costumed4
 

Only*ME

Kaлимеро... :/
Член од
2 август 2008
Мислења
249
Поени од реакции
4
Само ќе отидам да му ја видам фацата, ќе си се свртам и ќе си отидам. Без скандали, кубење на коси, карање и објаснување. На тој начин гордо и достоинствено ќе му покажам дека тој изгубил многу повеќе отколку јас. :helou:
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.680
Поени од реакции
266
nego nisto ali nejze...........auuuuuu,se zezam ,more sto se zezam ce ubijam nekogo:vozbud:
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
Па ако не го носам пиштолот(а често не го носам:toe:) идам до дома го земам и ...
Ај другото можете и само да го заклучите :)
Не шала на страна навистина незман што ќе праам, се надевам дека нема да се случи нешто такво... а доколку се случи одма тука брза и ефикасна одлука на лице место:baeh:
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
1
Па ќе и кажам: "Те видов ама ако чујам толку, крај":uvo:.
Се шалам. Веројатно никогаш не би и кажал ни збор и толку крај.
 

Voice of Jericho

Twisted Firestarter
Член од
13 септември 2008
Мислења
301
Поени од реакции
137
Прво многу би ми било тешко, ама после за отприлика недела или две ќе се стабилизирам, нема ич да се замарам со таа личност зашто досега се покажал едно 1000 пати фактот "What goes around, comes around" и ќе си продолжам со животот.
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Па не би сакал да ми се деси зашо ке здивам а носам на мене ланец (на панталони) од кило скоро така да ќе збеснам и ќе страда некој! А после тоа ако се правда е тогаш главата од цименто ке и ја трескам додека не и прсне скроз!

НАПОМЕНА!: НЕ САКАМ ДА УДРАМ ЖЕНСКО У ЖИВОТ! НЕКА НЕ МИ ДАВА ПРИЛИКА!

Ако излегла на кафе со некој и јас ќе си излезам со некоја на кафе .... ако се мувала или еб*ла со некој

Хех ова не е тепање... слабо е ова... ја иам боље ќотек од ова јадено бе...
 
Член од
27 август 2007
Мислења
129
Поени од реакции
6
Само ќе отидам да му ја видам фацата, ќе си се свртам и ќе си отидам. Без скандали, кубење на коси, карање и објаснување. На тој начин гордо и достоинствено ќе му покажам дека тој изгубил многу повеќе отколку јас. :helou:
и јас ќе би го направила истото... :toe:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
јас би отишол да ги видам !!! И би почнал да ги заебавам и двајцата на многу ироничен начин за да се изнервираат јако, и би си седел со нив цело време... затоа што на тој начин ќе бидат мн усрамени и двајцата и исплашени пошто ако некој ми ја зима девојката сто посто ме знае мене и неа!!! ( у случајов у скопјево одпирлика се знаеме кој сме што сме) И на крај коа ке си отидам ако го видам момакот некаде сам ке го јаде у велико!!! А девојката ке ја ругам цел живот кога и да ја видам:pos2::pos2::pos2:
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Никако скрос нормално ,ќе си заминам и не се замарам ама ич, ке дојди времето кога тој ке мора да се замара .Јас ништо не губам туку тој :icon_lol:
 
P

Princ

Гостин
Ќе го сожалам најискрено речено. Тоа што јас го видов пред 2 секунди и е мое минато, е негова иднина. Една жена што напушта еден за да биде со тебе, ќе те напушти тебе за да биде со некој трет. Докажано е тоа во мојот живот многу пати. Ја чекам онаа што ќе ме убеди во спротивното :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom