Како сте задоволни од NIKON D3200, споделете фотографија :)

Член од
12 август 2012
Мислења
134
Поени од реакции
21
Ми треба мислење за NIKON D3200, и ако можете да споделите некоја фотографија со него :)
 
Член од
17 февруари 2008
Мислења
53
Поени од реакции
5
Може некој да ми даде подетално мислење околу Nikon D3200 D-SLR Black SET(18-55mm VR).
Позитивни и негативни страни, дали вреди за цената (25000 ден)? Дали можеби има некој поефтин еквивалент на него (или барем приближен квалитет)?
 
На врв Bottom