Како стануваат познати луѓе како овој од линкот?

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од vonKarajan, 13 февруари 2017.

 1. The Goddess

  The Goddess

  Член од:
  10 февруари 2008
  Мислења:
  3.941
  Допаѓања:
  2.033
  Ај жити се, убоо го немав прочитано ова и оп, ја отворив темава... се испонервирав за џабе.

  Поезија и политика и историја очигледно не идат заедно.
  Попаметен беше кога пишуваше за јакни :tapp:.
   
 2. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  2.777
  Допаѓања:
  1.703
  [​IMG]
  Од каде се накотија бе овие прозападни либерални ЛГБТ подржувачи, гледам на фејсбук секој втор дели памет, посебно овие кои имаат незнам колку пријатели, нешто као се изразуваат суптилно делат памет онака ненамерно, а се зависни од пажња, лајкови или што ја знам... ово што би реко један српски интелектуалац, „бато идеш под мач“.
   

Сподели преку: