Како си ги замислувате членовите на форумов?

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Мене побратимите Џонтра и Стефан Кобе ми личат на оние у пар што идат кај диџејот на некоја мала приватна журка и викаат “другар дај нешто повесело пушти, умревме тука”.

Ако грешам нека изгорам.

*waiting selfburning gifs
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.511
Поени од реакции
9.412
Аватар на Мориарти и дечково никако не одат заедно...
Така ли е..хммммм..а затоа само тажни емотикончиња добив(од едни исти досадни)..ама кој ги врти.
Сантели душо, у моја глава мене таква слика ми доаѓа, на машко ама женче, па со ноџињана, па фаца наивна....:pos::pos:
Мене така ми личи, што да правам.:toe:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Аватар на Мориарти и дечково никако не одат заедно...
...па ниту пишувањето со “ногу“ карактеристично за источна МКД, никогаш применето од Топлата на форумов, не оди заедно со замислување на Топлата со „Сузана Зисовска“ , ама тоа не си приметила, за разлика од аватарот Мориарти дека не одело со дечкото :toe:

...just saying! :)
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.024
Поени од реакции
19.507
...па ниту пишувањето со “ногу“ карактеристично за источна МКД, никогаш применето од Топлата на форумов, не оди заедно со замислување на Топлата со „Сузана Зисовска“ , ама тоа не си приметила, за разлика од аватарот Мориарти дека не одело со дечкото :toe:

...just saying! :)
Добро де, аман, еве посликовито нека е, вака ја замислувам, како мрсна габаритна растресита теткица, која пишува со еден прст на тастатура. Профил на личност меѓу народот познат како Стојнето од шалтер бр. 2.



 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Добро де, аман, еве посликовито нека е, вака ја замислувам, како мрсна габаритна растресита теткица, која пишува со еден прст на тастатура. Профил на личност меѓу народот познат како Стојнето од шалтер бр. 2.



...не смееш да имаш такви лоши фантазии, тоа е лошо за тебе, а и за мирен сон, а богами и за ерекција, гледај да замислуваш поатрактивно или барам постирај ги другите што ги замислуваш посекси, не за друго туку за одржување на позитивна мисла, а богами и ерекција, оти утре кога ќе ти треба да замислиш нешто убаво во сексуалниот чин ќе ти дојде Стојнето што ти е всадена, а не си свесен и ОП, Столе ќе ти откаже :)

19808b454a06932fc56831d93a43c250.jpg


... еве јас Топлата вака ја замислувам, на работно место! :cool:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.180
Поени од реакции
8.818
Мене побратимите Џонтра и Стефан Кобе ми личат на оние у пар што идат кај диџејот на некоја мала приватна журка и викаат “другар дај нешто повесело пушти, умревме тука”.

Ако грешам нека изгорам.

*waiting selfburning gifs
Повеќе се ко да дремат до него со вотка боровница со цевче и после засрамено го прашуваат брат знаеш дека интер шампиони се хехехе ај пушти сеа we are the champions хехе се заебавам брат хехех овој дебилот ме натера хехе..
5167169180_09785308e5.jpg

Овој лево ист Џонтра жими се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom