Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.666
Поени од реакции
15.490
Прегледај го приврзокот 332805 Прегледај го приврзокот 332806

Прегледај го приврзокот 332807Да, знам дека нема потреба да го тагнувам членот, и јас истото го помислив, сигурно он ги пишувал поракиве или слајдал у дм. Како и да е ќе си остане неш јебат фаца засекогаш.

Сликите се превземани од Инстаграм профилот @softboismk
Фала што го сподели профилот, се изнасмеав читајќи. Настрана досадните филозофирања, ова е најпрецизниот и најконкретен пост таму, што јас од респект би го тргнала од софтбоис тематика скроз. Смајлињата плус :pos:

11.JPG
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.930
Поени од реакции
19.712
Фала што го сподели профилот, се изнасмеав читајќи. Настрана досадните филозофирања, ова е најпрецизниот и најконкретен пост таму, што јас од респект би го тргнала од софтбоис тематика скроз. Смајлињата плус :pos:

Прегледај го приврзокот 332814
Мекотели, мекотели насекаде. :icon_lol:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
12.057
Поени од реакции
24.204
Член од
8 мај 2022
Мислења
524
Поени од реакции
1.611
Stavro e apoto i baba rogata na forumov.
Ako se karas so nekoj i te nervira, on e stavro(hitler)
Јас со сигурност знам дека 90% од банираните акаунти заради бабарогата Ставрогин се акаунти кои ги отвара Костич и се обидува да псуе сестри. Тоа го прави затоа што е Костич, и е надуван па нема ништо попаметно да прави. Плус има приметено со кои членови на форумот Ставрогин најмногу се расправал, па нив ги таргетира.

Хмм, кога ќе размислам, можеби и јас сум Костич. Упсс, не сум, Костич не го знае зборот таргетира. Од друга страна, можеби не сум ни Ставрогин. Како тргнале работите, Ставрогин ќе остане како урбан мит на Кајгана. Можеби никогаш не ни постоел, можеби бил само бот, како Сунѓерот.
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.545
Поени од реакции
11.371
Член од
20 март 2022
Мислења
625
Поени од реакции
1.568
Прегледај го приврзокот 332805 Прегледај го приврзокот 332806

Прегледај го приврзокот 332807Да, знам дека нема потреба да го тагнувам членот, и јас истото го помислив, сигурно он ги пишувал поракиве или слајдал у дм. Како и да е ќе си остане неш јебат фаца засекогаш.

Сликите се превземани од Инстаграм профилот @softboismk
Тоа само на форумот филозофира. На фејс вака.
Screenshot_20220519-133253_Messenger.jpg
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
359
Поени од реакции
409
Ставре сонуваш за тоа од моите први денови овде, пред година дена, сега кога свати дека тоа е во твојата глава, кулуминираше во низа постови вредни само за прозевање.
За него и вам веројатно ултра интерсени постови, јеј возбуда, highlight на деноноќието и амебовидното битосување.
За мене прозевливо пополнување на неколкуте минути кога стварно ептен немам испланирано што да правам, а ова се случува ретко. What can I say? се читаме за некоја недела и намалете со интензитетот на постовите, минатиот пат 480 нотификации ме чекаа. :ROFLMAO: Од еден профил клика срцина, од друг тажно.
Сега озбилно, ова е без циничност, јас ни на шега не би се подбивал со него - колку болен живот.


Во инбокс караше мајка, а јас кротко се смеев, пошто знаеме дека не можи со жени. Лошо.
На Германски му реплицирав, суб-интелектуално, текстбук џенерик.
Ставре да ти го навре. Кој Ставро сонуваш, се викам Златко и прими го слатко сеа.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
1.712
Поени од реакции
6.121
Треба да има мозок у глава за да мисли..нели гледаш дека е психијатриски случај у потпис, он ништо не мисли ...:pos::pos::pos:
Значи не е така. @Partizanen banditen е најдругар на форумов од сите. И најок дечко.

Не ми испревртувај зборови.
Интерна шалааааа е топла.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.452
Поени од реакции
7.225
Значи не е така. @Partizanen banditen е најдругар на форумов од сите. И најок дечко.

Не ми испревртувај зборови.
Интерна шалааааа е топла.
Не бе душо, не ти превртувам зборови, ама не го величај бадијала, не заслужил верувај.
Од кај он најдругар и најјак дечко..дај пушти слика ;)
 
Последно уредено:
Член од
8 мај 2022
Мислења
524
Поени од реакции
1.611
Не бе душо, не ти превртувам зборови, ама не го величај бадијала, не заслужил верувај.
Од кај он најдругар и најјак дечко..дај пишти слика ;)
Прибери се бе, 50+ години имаш слики бараш од машки на 25-30 години на форуми. Стави си го прстот на чело и размисли што правиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom