Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
13 април 2021
Мислења
1.729
Поени од реакции
6.204
Ти си поубава (y)
Сите сме убави, секоја на свој начин. :)

Ова моево не е сарказам. Тука си креираме слика врз основа на тоа што го пишуваме на форумов. Тоа, во комбинација со нашата имагинација. Дел од постовите овде имаат и хумористично сатирична поента, дел се и навредливи, ама визуелно 99% се нереални.
 
Член од
14 март 2021
Мислења
1.443
Поени од реакции
4.613
^ Та ко шо живеј ти нема ни во три животи, без разлика на потеклото. Truth хуртс give me something more exciting.

@Византиецот и @pozdrav eden topol behind the scenes, also know as inbox :backa:
нешто ми вели дека не си тетка од 57, шо прај порно добри кифли.
 
Последно уредено:
Член од
20 март 2022
Мислења
640
Поени од реакции
1.604
^ Та ко шо живеј ти нема ни во три животи, без разлика на потеклото. Truth хуртс give me something more exciting.

@Византиецот и @pozdrav eden topol behind the scenes, also know as inbox :backa:
нешто ми вели дека не си тетка од 57, шо прај порно добри кифли.
Нисам скоро чуо да неко лепше пита за пичку.

Абе кажи искрено сега, му го качиш на тетката?
 
Член од
14 март 2021
Мислења
1.443
Поени од реакции
4.613
Ставре сонуваш за тоа од моите први денови овде, пред година дена, сега кога свати дека тоа е во твојата глава, кулуминираше во низа постови вредни само за прозевање.
За него и вам веројатно ултра интерсени постови, јеј возбуда, highlight на деноноќието и амебовидното битосување.
За мене прозевливо пополнување на неколкуте минути кога стварно ептен немам испланирано што да правам, а ова се случува ретко. What can I say? се читаме за некоја недела и намалете со интензитетот на постовите, минатиот пат 480 нотификации ме чекаа. :ROFLMAO: Од еден профил клика срцина, од друг тажно.
Сега озбилно, ова е без циничност, јас ни на шега не би се подбивал со него - колку болен живот.


Во инбокс караше мајка, а јас кротко се смеев, пошто знаеме дека не можи со жени. Лошо.
На Германски му реплицирав, суб-интелектуално, текстбук џенерик.
 
Последно уредено:
Член од
8 мај 2022
Мислења
524
Поени од реакции
1.613
Ставре сонуваш за тоа од моите први денови овде, пред година дена, сега кога свати дека тоа е во твојата глава, кулуминираше во низа постови вредни само за прозевање.
За него и вам веројатно ултра интерсени постови, јеј возбуда, highlight на деноноќието и амебовидното битосување.
За мене прозевливо пополнување на неколкуте минути кога стварно ептен немам испланирано што да правам, а ова се случува ретко. What can I say? се читаме за некоја недела и намалете со интензитетот на постовите, минатиот пат 480 нотификации ме чекаа. :ROFLMAO: Од еден профил клика срцина, од друг тажно.
Сега озбилно, ова е без циничност, јас ни на шега не би се подбивал со него - колку болен живот.


Во инбокс караше мајка, а јас кротко се смеев, пошто знаеме дека не можи со жени. Лошо.
На Германски му реплицирав, суб-интелектуално, текстбук џенерик.
Греву еден, таква фобија имаш од мене што за пола форум мислиш дека сум јас.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.948
Поени од реакции
19.920
Screenshot_9.jpg
Screenshot_10.jpg


Screenshot_11.jpg
Да, знам дека нема потреба да го тагнувам членот, и јас истото го помислив, сигурно он ги пишувал поракиве или слајдал у дм. Како и да е ќе си остане неш јебат фаца засекогаш.

Сликите се превземани од Инстаграм профилот @softboismk
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.531
Поени од реакции
21.441
Ставре сонуваш за тоа од моите први денови овде, пред година дена, сега кога свати дека тоа е во твојата глава, кулуминираше во низа постови вредни само за прозевање.
За него и вам веројатно ултра интерсени постови, јеј возбуда, highlight на деноноќието и амебовидното битосување.
За мене прозевливо пополнување на неколкуте минути кога стварно ептен немам испланирано што да правам, а ова се случува ретко. What can I say? се читаме за некоја недела и намалете со интензитетот на постовите, минатиот пат 480 нотификации ме чекаа. :ROFLMAO: Од еден профил клика срцина, од друг тажно.
Сега озбилно, ова е без циничност, јас ни на шега не би се подбивал со него - колку болен живот.


Во инбокс караше мајка, а јас кротко се смеев, пошто знаеме дека не можи со жени. Лошо.
На Германски му реплицирав, суб-интелектуално, текстбук џенерик.
Чекај сега, ај сунѓерот Боб некако магично си го "начекал" иако не е активен со години пред тебе. А како побогу знаеш за Ставрогин, кога тој јузернејм не му е активен една деценија можеби? :cautious:
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.425
Поени од реакции
13.737
Чекај сега, ај сунѓерот Боб некако магично си го "начекал" иако не е активен со години пред тебе. А како побогу знаеш за Ставрогин, кога тој јузернејм не му е активен една деценија можеби? :cautious:
Уште поинтересно е дека многу такви како него „нови“ членови го знаат Стварогин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom