Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
17 октомври 2011
Мислења
12.806
Поени од реакции
30.879

Византиецот

The BETHA. with a lasting Alpha aftertaste
Член од
14 март 2021
Мислења
2.395
Поени од реакции
5.610

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.577
Поени од реакции
83.519
Донев во фан клуб Челзи кажува како 12 место е огромен успех и зошто освојување на поен за секој четврт билион фрлен е одличен план што со време ќе се покаже како нешто генијално. Само да се почека малце.

1693671636946.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom