Како се прави машко дете:)

Член од
21 април 2012
Мислења
144
Поени од реакции
58
Prasajte go maz mi. Se fali kade stigne i zeza drugari(skoro site drugari mu imaat kerki).
 

Christian Lovato

stonecold
Член од
2 април 2012
Мислења
601
Поени од реакции
272
Лесно!Потребно:
-Маж и жена!
-X и Yхромозоми!
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Читам и незнам дали да се смеам или да плачам, искрено се изначитав од глупости.
А доволно беше само еден да каже дека најплодните денови кај жената се вкупно 4 дена и тоа од 13 ден одкако добила па се до 16 ден, се останато дали ќе биде женско или машко зависи од генот .
 
Член од
21 мај 2009
Мислења
876
Поени од реакции
466
Рецепт за машко
Значи спалната у кош и ке работиш на случајот:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
абе да постоеле рецепти, бабини деветини, глупости за машко дете сите до сега ќе имале (најмалку) по 1 син.
порано ако ги знаеле овие бабини деветини, зошто раѓале по 7-8 деца и тоа сите женси, само последното машко? оти појма немале.
комшијава има 3 ќерки и 1 син. кога му се роди детето бомби фрлаше низ двор, со калаш прославуваше :facepalm: а тоа кутрото педерски настроено да ти биде. поголем малер нема од тоа.
бев во продавница и одма после мене влезе жена му на комшијава и синот. жената си гледаше нешто козметика, лак, парфеми, а овој малиов околу неа се вртка и и вика: абе мамо ваков лак имаш, од овој парфемов дада земаше минатиот месец, од црвениов лак земи си мислам дека се потроши, е види ова колку убаво ќе ти стои....
го гледам и си викам ебати педерот да ти ебам. (прости ми господе)
инаку детево има 12-13 год. може ќе се смени во пубертетските години ама се сомневам.
така некако чудно оди, никогаш го немам видено да игра фудбал, многу е нежен, ваљда таков станал оти е растен со 3 сестри кои фала богу сите се однесуваат како нормални девојки. па овој малиов ги копира изгледа :свиркам:

поентава ми беш дека не е важно какво е (барем во денешно време). битно е да е живо и здраво, а за полот мање више. ;)
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Времето за подготвување на овој рецепт зависи од оние што го подготвуваат и истиот ќе ве чини 0 денари.Потребни состојки:
-квалитетна сперма
-јајце клетка
-сексуален нагон
П.С.Пак никој не ви гарантира дал ќе се угоде.:icon_lol:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Машко дете се прави слично како женско дете.
Само треба пред сврш да прдниш наглас и да молиш дека нема да ти трзни налево момата.
 
Член од
21 мај 2009
Мислења
876
Поени од реакции
466
Проверено во пракса........
Боева муниција калибар?????????:):):):):):):),рецептура проверена неколку пати.....:LOL::LOL::LOL:

СРЕКНА НОВА 2013
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Вибам, рано е за ССССНГ, ама ај Среќна Нова и сас колбаф у симитку на деца праење.
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Ќе изнајмиш стан во некоја зграда каде што најголемиот процент се машки деца
Ќе земиш еден сапун и една метла со долга рачка.
Ќе ја фатиш женати со сапунот убаво ќе ја триеш, ќе ја триеш секаде (буквално секаде да биде чиста) и со метлата ќе му стропаш на комшијата од погорниот кат да слезит.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom