Како се ослободувате од бесот?

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.781
Поени од реакции
276
Имам еден проблем - не успевам да се ослободам од бесот, оставам времето само да го потисне од мене.
 

Марко!

Алфа
Член од
6 февруари 2010
Мислења
272
Поени од реакции
13
Правам нешто што у нормално расположение нема ни да ми падне на памет.Најчесто е доволно додека не осетам дека има преголем ризик и опасност и мојот бес стивнува.

Сега, има една заебана работа - границите се повеќе се поместуваат и шират.
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.350
Поени од реакции
1.213
легнувам на стомак и прдам
после сум наполно смирен
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Во моментот може да се извадам од такт.Кога ќе поминат 5-10 минути ми поминува и исто како да не било ништо.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.578
Поени од реакции
9.673
У последно време почнав дрва да цепам коа сум нервозен
Трупци се кинат ко пи*ка на прв секс
Много јак филинг :) :drk:
 
M

marsovka

Гостин
процедура за ослободување на бес и фрустрации:
Потребно е:
- нет конекција
- профил на кајгана
- полуретардиран постирач или ретардиран пост

Може и да иде со
- ретард статус на фејсбук
- ретардиран пријател на фејсбук

Како се изведува постапката :

Го начекуваш нубецот, ретардираниот постирач каде повеќе од очигледно е се просерава и греши, постирате ултра бесен пост каде ја истурате вашата фрустрација каде содржи мнооогу сарказам, цинизам, и пцовки

Резултат:
Аплаузи и зелемки а вашата душа е олеснета

Помага проверено
 

Kajgana Shop

На врв Bottom