Како постои секс за една вечер, а сите жени го осудуваат?

Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Не,одам во црква секоја недела и љубам традиционални манири,чекам прва брачна ноќ,евентуално некој принц на бело магаре.
Избегнуваш одговор на кратко и јасно поставено прашање со можен одговор Да или Не :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Избегнуваш одговор на кратко и јасно поставено прашање со можен одговор Да или Не :)
Досадно е да одговорам со да или не,не сум во 8мо одделение пред табла :) Вака имаш директен одговор.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
А ти Цитро си добил ли шанса на прва вечер?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
А ти Цитро си добил ли шанса на прва вечер?
леандро леандро.. те нападнаа ептен.. :) додека не признаеш дека си имала или си немала сеа ке те утепаат од цитирање :) (барем така мислам)

П.С секс за една вечер... еххе у муабет у друштво сите плукаат по таа тема сите ја осудуваат и ред други работи а на страна се и свашта праат !!! шознам.. според мене постои само мн е ризично (ако може да се каже така) да го искажат тоа пред друштво зашо под дифолт после добиваат етикета курва.. НЕЛИ?
 
Член од
29 септември 2010
Мислења
21
Поени од реакции
0
според мене ИМА секс за една вечер пошо секоја девојка се прави светец пред друштво или некој што и се свигја али сепак коа ке видиш ни С од светица не е али тоа е.. сепак знам дека постои пошо многу пати ке се деси да излеззат навечер ке се напијат и ај ке се смува си некој ке се бутне кај него у кола (ако има, а ако не ке најде место) и ке се растури од ебење и утре ко ништо да не се десило сепак типот не го знае шо ја боли :toe: знам многу девојчиња што се скинати со непознат што се скинати со некој што не ги знаат и после ке ми казат дека нема секс за една вечер ма ајдеее :):):)
 
S

smart ass

Гостин
Нема ништо лошо во секс за една вечер верујте:)

Претходно со партнерката поделете џокле и стапите во акција.(ако се непознати) Така повеќе пати се изрендавме и многу убаво беше бидејќи откривате скриен потенцијал ама би ви кажал за едно баш негативно искуство абе ќерата не знае да се намести..и викаш пупи се она се мести ко склекови да прави...бог да чува.

Јас гооодини имав секс и тоа со две другарки ама започна како секс за една вечер па чисто и јасно ова е другарски имаме обострано задоволство-супер.

Сега другарките се Омажени и нема веќе другарски секс:)

--- надополнето ---

Латас му има ветено манекенка, чека да му помине редот на Јанко.
А миленко??

Нели ја чека Софија манева:pos2::pos2:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.411
Поени од реакции
2.518
Абе не е битно тоа што жените го осудиваат сексот за една вечер,битно е тоа што го практикуваат
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Налудничаво е да очекуваме дека женската популација на форумов ќе излезе со став дека секс за една е вечер е за нив прифатлива појава и начин на сексуално задоволување. Како што рече Леандра, сите се часни сестри, монахињи и којзнаe што уште не и живеат во потполн целибат додека не дојде принцот на бело магаре...а во меѓувреме ако дојде само магарето, тогаш е добредојдено, нели? ;)

PS Да се доплонам. Од тие „часните сестри“ на форумов, бидејки сум подолго време член овде, барем со 4 од нив имам легнато на времето онака, од тепка и од прва вечер....па ти види :)
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.387
Да сум ја женско не би пишувал колку сакам секс за една вечер, и дали имам секс за една вечер, зашто тука се познавате лично или ке се запознаете наскоро. Секс за една вечер е тајна, и треба да биде тајна зашто инаку ке биде проблем.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Site imame potrebi .. zensko ko mashko.. Nikogo ne sudam za toa shogo praj !
Nekoj lugje ne se za vo vrska.. Nekoj mozi nemozi da si go najdi dechkoto /zenskata.. i sho ?Jas ke ja/go sudam zatoa sho izleguva i ima seks za edna vecher ? Nema shansa!
Koj kako saka vo zivoto .. A se znajt i ako se krie.. deka zenskite saka seks kolku sho sakat i mashkite..

Problemo e sho se praj mn golema rabotava nekoe devojce ako ima seks za edna vecher.. no ne se praj tolku golema rabotata mashko ako go napraj toa.
Ama takov mue mentaliteto na lugjevo za zal !
Ne treba da sudish coek sho go praj toa sho go saka vo zivoto..makar sho e zensko !

Navivam za tie zenski sho mozat da ziveat kako sho sakat i sho si davat sloboda taka da ziveat.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Абе не е битно тоа што жените го осудиваат сексот за една вечер,битно е тоа што го практикуваат
е добро де... ваљда не се онакваат женско со женско... значи има и машки така? колку женски толку и машки...

Налудничаво е да очекуваме дека женската популација на форумов ќе излезе со став дека секс за една е вечер е за нив прифатлива појава и начин на сексуално задоволување.
да би имало опција да пишат како АНОНИМНИ ја гарантирам дека ке си се расприкажат.. стари милади не е битно !!!

Problemo e sho se praj mn golema rabotava nekoe devojce ako ima seks za edna vecher.. no ne se praj tolku golema rabotata mashko ako go napraj toa.

Navivam za tie zenski sho mozat da ziveat kako sho sakat i sho si davat sloboda taka da ziveat.
Нормално.. кога ке видиш тоа ти е балканскиот менталитет.. ако е женско одма муабети едно друго трето оговарања па дури и измислувања и надополнувања на приказната. абе исто ко расипан телефон !!!

а инаку искрено ако гледаме реално зашо да неможат женски те да си живеат живот ко шо праиме и ние машките... колку ние сакаме секс толку и они.. нормална работа - против природа неможеш да одиш
Ах. и да.. браво за девојките кои го прават тоа и око не им трепнува што ке кажат од страна !!! секоја чест за нив !!!
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
негирање и осудување се две различни работи....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom